Wiosna i Kicia Kocia w kinie

czwartek 4 maja 2023
  • fot. mat. prasowe Kino Kosmos
    fot. mat. prasowe Kino Kosmos
Kiedy: 
  • niedziela 7 maja 2023
Gdzie: Katowice
Familijna niedziela w Kinie Kosmos to kultowe bajki ze Studia Filmów Rysunkowych lub seans z Kicią Kocią. To idealna okazja na pierwszy, niezapomniany seans dziecka w kinie.

Filmowe popołudnie dla dzieci to cykl przygotowany z myślą o najmłodszych widzach. Podczas seansu światła nie gasną całkowicie, a dźwięk jest lekko przyciszony, wszystko po to, by był przyjazny sensorycznie. Na dużym ekranie w ramach cyklu dzieci zobaczą animacje ze Studia Filmów Rysunkowych dotyczące wiosny: „Przygody Bolka i Lolka – Mali ogrodnicy”, „Miś Kudłatek – Kolorowe psoty”, „Przygody Błękitnego Rycerzyka – Mały kwiatek”, „Przygody Myszki – Koncert świerszcza”.

Przygoda z Kicią Kocią

Drugą propozycją jest „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”. Animację na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej, dzieci zobaczą w ramach cyklu Rodzina w kinie. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami.

Seanse będzie można zobaczyć już 7 maja w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). „Filmowe popołudnie dla dzieci: Wiosna” o godz. 15, bilety w cenie 8 zł można zakupić online. „Rodzina w kinie, Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” o godz. 16, bilety w cenie 16 zł również do kupienia online.

Kategoria: Wydarzenia