Kicia Kocia i Nunuś zapraszają do zabawy

środa 10 maja 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 12 maja 2023 - sobota 13 maja 2023
Gdzie: Czeladź
Pamiątkowe zdjęcia, gry i zabawy edukacyjne, wspólne czytanie bajek, kocie zajęcia plastyczne, malowanie buziek, brokatowe tatuaże – to wszystko czeka na dzieciaki podczas spotkania z Kicią Kocią.

Wszyscy fani Kici Koci będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z bohaterami serii książeczek o rezolutnej kotce, wziąć udział w grach i zabawach edukacyjnych. Nie zabraknie wspólnego czytania bajek.

Brokatowe tatuaże, zdjęcie z Nunusiem i gigantyczna kolorowanka

Wydarzenie będzie składać się z kilku stref tematycznych. W strefie bajek najmłodsi znajdą się w pokoju Kici Koci, gdzie będą mogli posłuchać opowiadań o jej niezwykłych przygodach. Dla śmiałków przygotowano grę planszową na temat życia w lesie (dla zwycięzców nagrody). W strefie warsztatowej mali artyści będą kolorować gigantyczną kolorowankę oraz wezmą udział w kocich zajęciach plastycznych. Do tego łamigłówki, klocki XXL, gry multimedialne, zabawy ruchowe z animatorami. W strefie zdjęć będzie czekać Kicia Kocia i jej braciszek Nunuś. Impreza to również bezpłatna wata cukrowa, malowanie twarzy i brokatowe tatuaże.

Spotkanie z Kicią Kocią już 12-13 maja w godz. 11-19 w M1 Czeladź (ul. Będzińska 80). Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb lub M1

Kategoria: Wydarzenia