Zobacz, jak się rodzi w Tychach

środa 17 maja 2023
  • fot. archiwum zdjęć Szpital Megrez
    fot. archiwum zdjęć Szpital Megrez
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 17 czerwca 2023
Gdzie: Tychy
Podczas Dnia Otwartego Oddziału Ginekologiczno-Położniczego będzie można poznać personel medyczny, zapoznać się z udogodnieniami, jakie oferuje tyska porodówka czy też zobaczyć trakt porodowy.

17 czerwca przyszli rodzice zobaczą, jak wygląda nowoczesny Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala Megrez w Tychach. Przypominamy, że przeszedł on modernizację. Pacjentki do dyspozycji mają cztery kameralne sale porodowe, dwuosobowe pokoje z łazienkami, jest też dobrze wyposażony Oddział Neonatologiczny. Więcej informacji w naszym artykule.

Prelekcje, spotkania i zwiedzanie

Dzień Otwarty to okazja, aby poznać doświadczony personel medyczny szpitala oraz zapoznać się z udogodnieniami, jakie oferuje porodówka. Nie zabraknie ciekawych prelekcji na temat ciąży, porodu, połogu i opieki nad dzieckiem. To także możliwość zwiedzenia traktu porodowego i Oddziału Ginekologiczno-Położniczego, spotkania z położnymi i lekarzami, którzy na co dzień pracują na Oddziałach Neonatologicznym, Anestezjologii czy Ginekologii. Na wszystkich uczestników wydarzenia będzie czekać słodki poczęstunek oraz upominki. Dla dzieci, które przyjdą z rodzicami przygotowano specjalny kącik zabaw.

Dzień Otwarty pomocny w podjęciu decyzji

Wybór placówki dla wielu rodziców może być stresujący. Dlatego dni otwarte mają pomóc w podjęciu decyzji. „Wiemy, że wybór porodówki to jedna z najważniejszych decyzji dla przyszłych Mam. Dlatego szczególnie zachęcamy Was do skorzystania z naszego Dnia Otwartego i poznania Tyskiej Porodówki Szpitala Megrez od kuchni!” - podkreśla szpital.

Dzień Otwarty Oddziału Ginekologiczno-Położniczego odbędzie się 17 czerwca w godz. 12-17 w parku Szpitala Megarez w Tychach (ul. Edukacji 102). Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia