Giganci dla Świetlikowa - sportowe emocje dla całej rodziny

czwartek 18 maja 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 21 maja 2023
Gdzie: Tychy
Na boisku pojawią się m.in. znani artyści i sportowcy. W przerwach zaplanowano wiele atrakcji dla najmłodszych. Celem imprezy jest zbiórka funduszy na samochód dla Hospicjum dla Dzieci.

21 maja na Stadionie Miejskim GKS Tychy będzie można kibicować znanym i lubianym gwiazdom podczas wielkiego meczu charytatywnego - Giganci dla Świetlikowa. Sportowe show ma pomóc Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo w zebraniu funduszy na zakup samochodu dla Hospicjum dla Dzieci. Na boisku pojawią się m.in. Sebastian Riedel, Mariusz Czerkawski, Kuba Tomaszczyk, Anna Guzik czy Darek Maciborek. Wydarzenie rozpocznie się meczem drużyn dziecięcych (godz. 15.15), a o godz. 16.30 odbędzie się mecz Giganci kontra Świetlikowo. W przerwach między meczami, nie zabraknie atrakcji dla dzieci. Wydarzenie to również kiermasz przetworów oraz licytacje. Imprezę poprowadzi Marek Rusinek – dziennikarz muzyczny RMF MAXX.

Mecz odbędzie się 21 maja o godz. 15 na Stadionie Miejskim w Tychach (ul. Edukacji 7). Bilety w cenie 20 zł – normalny, 5 zł - ulgowy można zakupić online.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy