Jazda z Tygodniem Dziecka pełna sportowych atrakcji

poniedziałek 22 maja 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 29 maja 2023 - niedziela 4 czerwca 2023
Gdzie: Sosnowiec
Wielkie dmuchańce, koncert Sióstr Wajs, spotkanie dinozaurów, lodowisko, Runmageddon kids, pokazy sportowe m.in. Piotra Bielaka z Mam Talent – tak zapowiada się Tydzień Dziecka w Sosnowcu.

Tydzień Dziecka w Sosnowcu rozpocznie się już 29 maja. Codziennie w różnych parkach na terenie miasta na dzieci będą czekać animacje i pokazy sportowe. Wielki finał 4 czerwca na Górce Środulskiej (godz. 14-20).

Rolki, animacje i zumba

Podczas tygodnia świętowania (w godz. 17-19) najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach rolkowych, zobaczyć występ rowerowy uczestnika Mam Talent – Piotra Bielaka, poćwiczyć zumbę, wziąć udział w biegach terenowych czy też zagrać w kosza. W finale nie zabraknie ogromnych dmuchańców, koncertu Sióstr Wajs & Stonogi, biegu z przeszkodami na dystansie około 1 km (Runmageddon kids, zapisy na miejscu imprezy) oraz rekonstrukcji historycznej „Bitwy o Sosnowiec”. 4 czerwca to również wielkie wydarzenie na Stadionie Zimowym - darmowa ślizgawka na nowym obiekcie.

Tydzień Dziecka w Sosnowcu potrwa od 29 maja do 4 czerwca. Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Plan Tygodnia Dziecka znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia