Kino to zawsze trafiony prezent na Dzień Dziecka

środa 24 maja 2023
Kiedy: 
  • czwartek 1 czerwca 2023 - niedziela 4 czerwca 2023
W Multikine Dzień Dziecka będzie trwał aż 4 dni! Mali kinomani zobaczą filmy: „Super Mario Bros”, „Spider-Man: poprzez Multiwersum”, „Mała Syrenka” i przedpremierowo „Najlepsze urodziny królika Karola”.

Wyjście do kina to doskonały pomysł na prezent i niezawodny sposób na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem. Od 1 do 4 czerwca w sieci Multikino na widzów czekają wspaniałe filmy familijne oraz produkcje animowane. W repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek – nie wyłączając rodziców. Dodatkowo 1 czerwca przewidziano niespodziankę - słodkie upominki (do wyczerpania zapasów).

Super Mario i Spider-Man

Animacja „Super Mario Bros. Film” to pełna kolorów produkcja oparta na kultowej grze komputerowej z lat 80. Z pewnością znają ją rodzice, a sama gra do dziś ma wielu fanów. Tym razem bracia Mario i Luigi chcą podbić Brooklyn i otwierają własną firmę. Jednak awaria hydrauliczna sprawia, że zostają przeniesieni do innej krainy. Mario ląduje w świecie zamieszkałym przez chodzące grzyby i królewnę Peach, a Luigi w zamku należącym do Bowsera, który chce podbić wszystkie królestwa i poślubić księżniczkę. Mario wyrusza na ratunek bratu. Czy uda mu się powstrzymać tyrana? Drugą animowaną propozycją jest „Spider-Man: poprzez Multiwersum". Miles trafia do tytułowego multiwersum. Razem z Gwen Stacy spotykają innych Spider-Man’ów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.

Mała Syrenka od Disney'a

W repertuarze znajdzie się również produkcja familijna „Mała Syrenka”. To wyreżyserowana przez specjalistę od musicali - Boba Marshalla, aktorska wersja nagrodzonej Oscarami klasycznej animacji Disney'a. Na dużym ekranie widzowie zobaczą historię pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Arielki. Fascynacja światem ludzi ciągnie ją na powierzchnię, gdzie trafia na przystojnego księcia Eryka i z miejsca się w nim zakochuje. Mimo wszelkich zakazów, Ariel podąża za głosem serca i zawiera pakt z podstępną morską wiedźmą Urszulą. Syrenka będzie mogła żyć na lądzie, ale cena okaże się bardzo wysoka.

Przedpremierowo przygody królika Karola

Ponadto w wybranych kinach przedpremierowo będzie można zobaczyć animację „Najlepsze urodziny królika Karola”. Tytułowy bohater wreszcie kończy 5 lat. Huczne świętowanie urodzin stoi jednak pod znakiem zapytania. Czy przyjęcie odbędzie się zgodnie z planem? Niestety rodzice nie poświęcają mu tyle uwagi co kiedyś, odkąd na świat przyszła jego młodsza siostra. Gdy w wyniku nieprzewidzianych zdarzeń mama i tata muszą go opuścić, postanawia uczcić święto po swojemu. Wyprawa u boku przyjaciółki Moniki i jej wesoło merdającego psa przeradza się w wielką przygodę.

Filmy będzie można obejrzeć w wybranych kinach sieci Multikino również w województwie śląskim (w Czechowicach-Dziedzicach, Jaworznie, Katowicach, Rybniku, w Tychach – w City Point oraz Gemini oraz Zabrzu). Szczegółowy repertuar na seanse od 1 do 4 czerwca jest dostępny na stronie www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia