Śląski Dzień Dziecka z Dawidem Kwiatkowskim

środa 24 maja 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 28 maja 2023
Gdzie: Zabrze
To dzień pełen atrakcji. W programie: animacje, warsztaty, dmuchańce, festiwal baniek mydlanych, wodne kule, zjeżdżalnia pontonowa, fotobudka, a w finale koncert Julii Żugaj i Dawida Kwiatkowskiego.

Śląski Dzień Dziecka organizuje Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu. W Parku 12 C dzieciaki będą malować, tworzyć i świetnie się bawić. Wśród atrakcji: strefa animacji i warsztatów, wielkie dmuchańce, festiwal baniek mydlanych, wodne kule, warsztaty plastyczne, syntetyczne lodowisko, zjeżdżalnia pontonowa, fotobudka 360, piana party, a także wielki tor przeszkód (plac zabaw). Wieczorem w Strefie Carnall odbędzie się koncert Julii Żugaj (godz. 18) i Dawida Kwiatkowskiego (godz. 19).

Impreza odbędzie się 28 maja w godz. 10-18 w Parku 12 C w Zabrzu (ul. Mochnackiego 12), strefa muzyki i rozrywki będzie czynna w godz. 16-21.30 w Strefie Carnall (ul. Wolności 408). Wstęp wolny. Dodatkowo z okazji Dnia Dziecka podziemia Sztolni Królowej Luizy zamienią się w lodowy świat z atrakcjami dla dzieci (zwiedzanie płatne). Informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia