Świętuj w kinie z Mario, Spider-Manem i Syrenką

czwartek 25 maja 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 1 czerwca 2023
  • sobota 3 czerwca 2023 - niedziela 4 czerwca 2023
Z okazji Dnia Dziecka w kinach Helios na widzów czekać będą konkursy z nagrodami oraz bogaty repertuar filmów familijnych i przygodowych.

W kinach Helios z myślą o Dniu Dziecka przygotowano specjalne pokazy filmowe. Poza fantastycznym repertuarem na dzieciaki będą czekać konkursy z nagrodami i mnóstwo dobrej zabawy.

Repertuar dla dzieci i dorosłych

Wśród filmowych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Pierwszą z nich jest „Super Mario Bros. Film”. To produkcja oparta na kultowej grze komputerowej z lat osiemdziesiątych, która po dziś dzień pozostaje jedną z najpopularniejszych w historii. Przekonajcie się czy Super Mario Bross uratują grzybowe królestwo i księżniczkę Peach przed złym żółwiem Bowserem. Druga propozycja to film animowany „Spider-Man: Poprzez Multiwersum”. Miles razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Man’ów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha. Ciekawie zapowiada się również „Mała Syrenka” - film oparty na klasycznej animacji Disneya. To popularna historia pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Arielki - najmłodszej i najbardziej niepokornej córki Trytona – króla mórz i oceanów.

Specjalne seanse z konkursami odbędą się 1, 3 i 4 czerwca w kinach: Helios w Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 18,90 zł (4 i więcej dni przed seansem), 20,90 zł (na 3 dni przed seansem), 22,90 zł (2 dni przed seansem), 24,90 zł (1 dzień przed seansem) i 25,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia