Rodzinne poszukiwanie Szpiega

piątek 26 maja 2023
  • fot. mat. prasowe Bielsko-Biała
    fot. mat. prasowe Bielsko-Biała
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 1 czerwca 2023
Po niemal roku przebywania w areszcie, Szpieg Don Miguel uciekł z celi i znów grasuje. Chce dokończyć misję, a następnie powrócić do Krainy Deszczowców. Pomożecie w pojmaniu uciekiniera?

W Dzień Dziecka możecie spędzić rodzinnie czas biorąc udział w grze terenowej „Gdzie jest szpieg?”. To świetna okazja do odkrycia szlaku „Bajkowe Bielsko-Biała”.

Zabawa dla małych i dużych

Wcielicie się w rolę detektywa, który musi odwiedzić wszystkie miejsca, w których Don Miguel ukrył zagadki i tajne szyfry. Są one w posiadaniu postaci znajdujących się na szlaku „Bajkowe Bielsko-Biała” oraz w dwóch tajemniczych, nowych lokalizacjach. Na trasie będziecie zbierać pieczątki i rozwiązywać zagadki, a gdy odgadniecie hasło, dotrzecie do kryjówki Szpiega. Gra dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 lat.

Gra odbędzie się 1 czerwca w godz. 16-19. Zasady gry i karty uczestnika (niezbędne do wzięcia udziału w zabawie) będą czekać w Ratuszu przy pl. Ratuszowym 1 w Bielsku-Białej. Ostatni uczestnicy na metę muszą dotrzeć przed godz. 20. Udział jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Szczegóły zabawy znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia