Lekkoatletyczne zmagania dla małych skrzatów

poniedziałek 29 maja 2023
  • fot. mat. prasowe UM Dąbrowa Górnicza
    fot. mat. prasowe UM Dąbrowa Górnicza
Kiedy: 
  • niedziela 4 czerwca 2023
To już 13. edycja Biegu Skrzata, który co roku cieszy się niezwykłą popularnością. Dzieciaki do przebiegnięcia będą miały dystans od 200 do 600 metrów. Nie zabraknie innych atrakcji i niespodzianek.

Wydarzenie ma charakter biegowej zabawy, której towarzyszyć będą liczne atrakcje. Bieg Skrzata adresowany jest do rodzin z dziećmi. Trasa wyścigu będzie liczyła od 200 do 600 m – w zależności od kategorii wiekowej dziecka. W Biegu Skrzata mogą wziąć udział dzieci do 13. roku życia (maks. do rocznika 2010). Oprócz biegu na dzieci czekać będzie mnóstwo innych atrakcji m.in. gry i zabawy językowe, szaleństwo na dmuchańcach, stanowisko z pleceniem kolorowych warkoczyków, malowaniem buziek, wykonywaniem brokatowych tatuaży, prezentacja zawodników sekcji sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu. 

Bieg Skrzata odbędzie się 4 czerwca od godz. 10. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu imprezy od godz. 9 w Biurze Zawodów w Parku Hallera w Dąbrowie Górniczej. Udział w biegu jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie CSIR.

Kategoria: Wydarzenia