Bajtle w Krainie Baśni

wtorek 30 maja 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB Teatr Trip
    fot. archiwum zdjęć FB Teatr Trip
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 1 czerwca 2023
Gdzie: Katowice
Najmłodsi przeniosą się w bajkowy świat dzięki Śląskiej Bajarce i Teatrowi Trip. To także uroczyste odsłonięcie figurki Beboka Ewalda, twórcze warsztaty, animacje oraz wesołe minimiasteczko.

Dzień Dziecka rozpocznie się już rano animacjami dla przedszkoli i szkół. Od godz. 15 będzie można zobaczyć „Bajtle na scenie” - występy podopiecznych Studio Ruchu Endorfina, spektakl ze Śląska Bajarką (godz. 16) czy też wziąć udział w baśniowych animacjach (godz. 17 i godz.18). Imprezie towarzyszyć będzie uroczyste odsłonięcie figurki Beboka Ewalda (godz. 17.30). Sympatyczne stworki - Beboki dzieci poznają na scenie dzięki Teatrowi Trip (godz.18, obowiązują darmowe wejściówki do odebrania na portierni MDK). Ponadto nie zabraknie zajęć rekreacyjno-sportowych, warsztatowych oraz strefy malucha. Dzieci m.in. uszyją Beboka, pobawią się zabawkami RC. Do tego darmowa wata cukrowa i wesołe minimiasteczko.

6. Giszowicki Dzień Dziecka „Bajtle w Krainie Baśni” odbędzie się 1 czerwca w godz. 9.30-19 w Giszowickim Parku (Plac Pod Lipami 1) w Katowicach. Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie Miejskiego Domu Kultury Szopienice-Giszowiec lub stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia