Niesamowity pokaz iluzji dla całej rodziny

czwartek 1 czerwca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 7 lipca 2023
Spektakularne efekty, doskonała muzyka, gra aktorska, mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy – tak zapowiada się pokaz jednego z najlepszych iluzjonistów Adriana Mitoraja. Będziecie zachwyceni!

Magic Mitoraj, czyli Adrian Mitoraj wystąpi w Świętochłowicach. Publiczność zobaczy ponad 70 minut spektakularnych efektów z pogranicza dziecięcych marzeń. Do tego doskonała muzyka, gra aktorska - wszystko po to, aby wprowadzić widzów w inny wymiar rozrywki.

Salwy śmiechu, emocje i magia

Podczas widowiska widzowie aktywnie uczestniczą i czarują razem z iluzjonistą. W programie m.in. przenikanie ciała przez 10 stalowych obręczy, taniec jedwabnej chusty, zanikanie i pojawianie się przedmiotów oraz wiele innych niesamowitych sztuczek. Opad szczęki gwarantowany! Show to idealny pomysł na spędzenie razem czasu z całą rodziną. W pokazie mogą wziąć udział zarówno dzieci (od 5 lat), jak i dorośli.

Pokaz iluzji będziecie mogli zobaczyć 7 lipca o godz. 19 w Młodzieżowym Domu Kultury (ul. Harcerska 1) w Świętochłowicach. Bilety w cenie: 59 zł – normalny, 39 zł – ulgowy można zakupić online. Więcej informacji o show znajdziecie na stronie Magic Mitoraj.

Obserwujcie nasz dział Konkursy. Już niebawem do wygrania będą podwójne wejściówki! 

Kategoria: Wydarzenia