Ćwicz bezpłatnie jogę, tai chi lub zadbaj o kręgosłup

poniedziałek 5 czerwca 2023
  • fot. mat. prasowe UM Tychy
    fot. mat. prasowe UM Tychy
Kiedy: 
  • sobota 3 czerwca 2023 - czwartek 31 sierpnia 2023
Gdzie: Tychy
Rozpoczęły się bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne w Tychach. Zajęcia będą odbywać się przez całe wakacje na świeżym powietrzu. Będzie można poćwiczyć m.in. jogę, jogę dla dzieci, tai chi i gimnastykę.

Wakacje w Tychach zapowiadają się aktywnie. Joga, tai chi czy gimnastyka wzmacniająca to świetny sposób na poprawienie swojej kondycji i higieny psychicznej. Nie zapomniano o najmłodszych.

Joga, tai chi i zdrowy kręgosłup na Paprocanach

Zajęcia organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji będą odbywać się na terenie ośrodka wypoczynkowego Paprocany. Będzie można tu ćwiczyć jogę w każdy czwartek o godz. 17 (trawnik przy boisku głównym KS Paprocany) oraz w każdą sobotę o godz. 9 (deski promenada OW Paprocany). W tajniki sztuki walki - tai chi profesjonalny instruktor wprowadzać będzie w każdą niedzielę o godz. 10 (trawnik na terenie OW Paprocany, przy lodziarni Fabian). Nowością będą zajęcia „zdrowy kręgosłup” w każdy poniedziałek o godz. 17 i wtorek o godz. 16.30 (trawnik przy boisku głównym KS Paprocany). Od 12 lipca w każdy wtorek i czwartek o godz. 17 będzie dostępna gimnastyka „ruch to zdrowie”.

Aktywne parki z jogą dla dzieci

Joga, joga dla dzieci i ćwiczenia wzmacniające to kolejna propozycja w parku Suble oraz w Rodzinnym Parku bł. Karoliny. Spotkania organizuje Tyski Zakład Usług Komunalnych we współpracy z projektem FitTyskie. Zajęcia jogi i ćwiczenia wzmacniające będą odbywać się we wtorki o godz. 18 w parku Południowym (okolice tężni) oraz soboty o godz. 8.30 w Parku Suble. Joga dla dzieci od 4. roku życia odbywać się będzie w środy o godz. 17.30 w Parku Suble. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą maty do ćwiczeń, wody oraz ręcznika. Dokładny rozkład zajęć znajdziecie tutaj.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia