„Bing i przyjaciele” na dużym ekranie

piątek 30 czerwca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 1 lipca 2023 - czwartek 6 lipca 2023
Przygotujcie się na niesamowite przygody Binga i jego przyjaciół w kinie! Uroczy króliczek powraca na ekrany Multikina. Towarzyszy mu jeszcze większa dawka zabawy.

To nowa kinowa odsłona przygód Binga, połączona z fascynującymi interaktywnymi grami. Dzieciaki pomogą Pico w układaniu nowych puzzli, policzą muszelki, które Bing i Pando zebrali nad morzem oraz poszukają zaginionych samochodów króliczka. Nie zabraknie zabawy z kolorowymi Myszkami-Wróżkami, a na koniec tańca z Bananamento z Bingiem i jego przyjaciółmi. Na dużym ekranie widzwie zobaczą odcinki: „Serduszka”, „Zguba”, „Moje”, „Lody”, „Nocowanie”, „Parking”, „Koktajl”.

Niezapomniany weekend dla całej rodziny

Niezależnie od tego, czy jest to pierwsza, czy kolejna magiczna wycieczka do kina, „Bing i przyjaciele” to idealna propozycja na weekend z rodziną. Animowany serial oparty na książkach Teda Dewana jest fascynującą opowieścią o młodym trzyletnim króliczku, który wędruje przez świat pełen codziennych problemów i zagadek. Z każdym odcinkiem widzowie odkrywają różnorodne sytuacje, z którymi Bing musi się zmierzyć, ucząc się nowych rzeczy. Serial porusza istotne dla dzieci tematy związane z ich rozwojem społecznym i emocjonalnym. Najmłodsi mają okazję zobaczyć, jak Bing radzi sobie w trudnych sytuacjach, jak rozwiązuje problemy i jak buduje zdrowe relacje z innymi. Serial promuje empatię, komunikację i współpracę, a jednocześnie bawi i zachwyca.

Poranek w Multiknie

Weekendowe „Poranki" to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

„Bing i przyjaciele” będziecie mogli zobaczyć w sieci kin Multikino na Śląsku od 1 lipca do 6 lipca o godz. 10 i 11.30 w: Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Chrobrego 1), Tychach City Point (Aleja Jana Pawła II), Tychach Gemini Park (ul. Towarowa 2c), Zabrzu (ul. Gdańska 18). Bilety już od 16,90 zł można nabyć online oraz przez aplikację mobilną. Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa