Gry i zabawy oraz Spoko Loko na festynie

środa 14 czerwca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 17 czerwca 2023
Gdzie: Tychy
Sobotnie popołudnie możecie spędzić na festynie pełnym atrakcji dla dzieci i dorosłych. Animacje i gry poprowadzi Teatr Mattenia, na scenie wystąpi Spoko Loko oraz zespół Backstage. Wstęp wolny.

Rodzinny festyn osiedlowy to propozycja od Miejskiego Centrum Kultury w Tychach. Podczas imprezy każdy znajdzie coś dla siebie - zwłaszcza najmłodsi. Zabawa rozpocznie się o godz. 17 animacjami i grami prowadzonymi przez Teatr Mattenia. O godz. 18 na scenie koncert muzyki dziecięcej w wykonaniu zespołu Spoko Loko. Dzieciaki będą śpiewać i tańczyć do takich hitów, jak „Ciu ciu ła”, „Tańce Połamańce” czy „Ciała Kształt”. Następnie (godz. 19.30) zagra duet Backstage. W repertuarze najbardziej znane, lubiane utwory z pogranicza popu i rocka w ciekawych, autorskich aranżacjach. Zespół wziął udział w 3. edycji programu Must Be The Music, gdzie dotarł do półfinału, a rok później w 6. edycji programu Mam Talent, po którym zyskał wielu fanów.

Festyn odbędzie się 17 czerwca w godz. 17-20.30 na Placu św. Anny w Tychach. Wstęp wolny. Dodatkowe informacje znajdziecie na Fb Miejskiego Centrum Kultury w Tychach lub na stronie www.kultura.tychy.pl

Festyn rodzinny organizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego dla miasta Tychy na rok 2023.

Kategoria: Wydarzenia