Koty Trzy odwiedzą Park Śląski

piątek 16 czerwca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 18 czerwca 2023
Gdzie: Chorzów
Muzyka, zabawa i kocie przygody – tak zapowiada się niedzielne popołudnie z Teatrem Gry i Ludzie. Na kocykach, w pięknych okolicznościach przyrody zobaczycie spektakl „Koty Trzy”.

„Koty Trzy” Teatru Gry i Ludzie to wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla najmłodszych dzieci (w wieku przedszkolnym). W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i „wybuchowe" historie. Kto jest ciekawy co stanie się z armatą dziadka pirata, albo czy możliwe jest złapanie chmurki w locie i czy to na pewno kotek wypił mleczko i ogonkiem stłukł jajeczko musi to zobaczyć. Kociaki są niesforne i dowcipne, rozśpiewane i roztańczone, choć czasem z ich muzykowania wychodzi „kocia muzyka”.

Spektakl będziecie mogli zobaczyć 18 czerwca o godz. 15 na terenie Rosarium w Parku Śląskim. Wstęp wolny. Mile widziane kocyki i wszelkie akcesoria piknikowe. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania przedstawienia w przypadku niesprzyjającej aury. Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia