Bieg Cypiska, Przedszkolaka i Bobra

środa 28 czerwca 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB Dąbrowa Górnicza
    fot. archiwum zdjęć FB Dąbrowa Górnicza
Kiedy: 
  • niedziela 2 lipca 2023
W wakacje warto zadbać o ruch. Podczas Dziecięcego Festiwalu Biegowego najmłodsi nie tylko aktywnie spędzą czas, ale również będą dobrze się bawić. Do pokonania będzie dystans od 50 do 600 metrów.

To już 3. edycja Dziecięcego Festiwalu Biegowego w Dąbrowie Górniczej. Sportowa zabawa odbędzie się w Parku Zielona. Biegi odbędą się na utwardzanych ścieżkach parkowych. Zawody będą podzielone na trzy grupy wiekowe: Bieg Cypiska dla dzieci w wieku 0-3 lata (obowiązkowo w asyście rodzica lub opiekuna), Bieg Przedszkolaka 4-6 lat (samodzielnie lub w asyście rodzica lub opiekuna), Bieg Bobra 7-12 lat (samodzielnie). Wszystkie biegi rozgrywane są bez rywalizacji sportowej (nie będą wyłaniali zwycięzcy). Każdy uczestnik, który regulaminowo ukończy zawody otrzyma pamiątkowy medal. Do pokonania będzie dystans od 50 do 600 metrów (w zależności od wieku).

Bieg odbędzie się 2 lipca od godz. 11 w Parku Zielona w Dąbrowie Górniczej (okolice Kręgu Tanecznego). Biuro zawodów zaczyna pracę o godz. 10. Zapisy online. Wpisowe 25 zł. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia