Lawenda, relaks i warsztaty

wtorek 27 czerwca 2023
Kiedy: 
  • poniedziałek 26 czerwca 2023 - sobota 1 lipca 2023
Gdzie: Katowice
Nie jeden dzień, a tydzień – tyle potrwa w tym roku Festiwal Lawendy. W kojącej przestrzeni Lawendowego Ogrodu będzie można wziąć udział w ciekawych warsztatach. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci.

To już 2. edycja Festiwalu Lawendy w Katowicach. W tym roku przygotowano Tydzień Lawendowy (26-30 czerwca) z warsztatami tematycznymi i Dzień Festiwalowy (1lipca).

W Lawendowym Ogrodzie

Będzie można zrelaksować się, wziąć udział w warsztatach florystycznych, rękodzieła, pszczelarskich, przyrodniczych, edukacyjnych i naturoterapeutycznych. To również joga na trawie dla całej rodziny, kąpiel dźwiękowa, spotkanie z zielarką, kiermasz wyrobów lawendowych. Najmłodsi stworzą domki dla murarek, posłuchają opowieści pszczelarza, zrobią lawendowe plecionki, będą bawić się przy dźwiękach ukulele lub zagrają w grę terenową. Nie zabraknie malowania buziek, dmuchańców i orzeźwiającej lemoniady. Obowiązuje dress code: lawendowo-biały.

Festiwal Lawendy potrwa od 26 czerwca do 1 lipca. Dzień Festiwalowy odbędzie się 1 lipca w godz. 12-18 w Lawendowym Ogrodzie Katowic przy ul. Ziołowej 43 i 43a. Wstęp 10 zł, dzieci do lat 10 bezpłatnie. Na warsztaty podczas Tygodnia Lawendowego obowiązują zapisy. Bilet zakupiony na warsztat (20 zł) jest jednocześnie biletem wstępu na Dzień Festiwalowy. Bilety można zakupić online. Dokładny program warsztatów i imprezy znajdziecie na stronie Festiwalu lub na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia