Zwierzątka z siana, fitness dla dzieci i ekozabawa

wtorek 11 lipca 2023
Kiedy: 
  • wtorek 11 lipca 2023 - wtorek 29 sierpnia 2023
Gdzie: Tychy
Wakacje w mieście nie muszą być nudne! Artystycznie i sportowo będzie w Parku Górniczym w Tychach. Na dzieci czekają bezpłatne warsztaty. W programie m.in. zabawa drewnianymi klockami, joga, bańki mydlane.

Miejskie Centrum Kultury w Tychach przygotowało dla dzieci w wieku 7-12 lat cykl zajęć. We wszystkie wakacyjne wtorki będzie można kreatywnie i aktywnie bawić się w plenerze. Czas trwania każdego warsztatu to 3 godziny lekcyjne.

Co czeka na najmłodszych?

W programie: 11 lipca plenerowy team building czyli ekozabawa z naturalnymi klockami, 18 lipca tworzenie zwierzątek z siana, 25 lipca joga dla dzieci, 1 sierpnia fitness, 8 sierpnia ekoanimacje i zabawy z bańkami mydlanymi, 22 sierpnia gry inspirowane latami 80., 29 sierpnia wielkoformatowe malowanie na bawełnie flagi wspomnień z wakacji.

Zajęcia „Aktywne A” będą odbywać się w każdy wtorek wakacji w godz. 16-18 w Parku Górniczym w Tychach (w razie niepogody zajęcia będą przeniesione do sali parafialnej przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego, ul. Andersa 25). Na zajęcia pierwszeństwo mają mieszkańcy osiedla A. Zajęcia są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: 32 4382061 (8.00 – 16.00), mail: mck@mck.tychy.pl. Informację znajdziecie na stronie Miejskiego Centrum Kultury w Tychach.

Zadanie jest realizowane z Budżetu Obywatelskiego.

Kategoria: Wydarzenia