Filmowa kraina z bezpłatnymi seansami

poniedziałek 17 lipca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • wtorek 18 lipca 2023 - wtorek 29 sierpnia 2023
Gdzie: Sosnowiec
Przez całe wakacje, co tydzień możecie wziąć udział familijnych pokazach filmowych. W repertuarze znajdą się największe ksreskówkowe hity ostatnich lat. Wstęp wolny.

„Filmowa kraina spełnionych marzeń” to bezpłatne pokazy filmów animowanych. W każdy wakacyjny wtorek na dużym ekranie będzie można zobaczyć pełne barw, dźwięków i emocji animacje, które mówią o tym, jak ważne w życiu każdego człowieka (i nie tylko człowieka) są marzenia i niesłabnące dążenie do ich realizacji. Dzieci zobaczą m.in. przygody ogromnego byka, który zamiast walczyć woli wąchać kwiatki, misia koalę i gwiazdorską obsadę jego teatru czy też poznają losy zbuntowanej nastolatki, która gdy tylko odczuwa silne emocje zamienia się w rudego futrzaka.

Pokazy odbywać się będą w każdy wtorek lipca i sierpnia o godz. 11 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu. Wstęp wolny. Dokładny repertuar znajdziecie na stronie Mediateki.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa