Zimna porcelana, ludowe pająki i łapacze snów

poniedziałek 31 lipca 2023
  • Zajęcia poprowadzi Bytomskie Centrum Kultury (fot. mat. organizatora)
    Zajęcia poprowadzi Bytomskie Centrum Kultury (fot. mat. organizatora)
  • Zajęcia poprowadzi Bytomskie Centrum Kultury (fot. mat. organizatora)
    Zajęcia poprowadzi Bytomskie Centrum Kultury (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 4 sierpnia 2023 - sobota 19 sierpnia 2023
Gdzie: Bytom
Tworzenie łapaczy snów, ozdób z zimnej porcelany, stylowych wieszaków na ubrania czy ozdabianie zegarów ściennych – m.in. takie warsztaty przygotowane przez Bytomskie Centrum Kultury odbędą się w Atrium Plejada w Bytomiu.

Drugi miesiąc wakacji zapowiada się bardzo ciekawie. W Atrium Plejada będzie możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach tworzenia łapaczy snów (4 sierpnia), a także konstruowania i ozdabiania zegarów ściennych (5 sierpnia). Chętni będą mogli przeżyć niezwykłą przygodę z przyrodą, podczas której odkryją świat kwiatów, a z niektórych stworzą piękne zakładki do książek (11 sierpnia). Z kolei dzień później wezmą udział w tworzeniu tradycyjnych, kolorowych ludowych pająków, którymi przystroją swoje pokoje (12 sierpnia). Na zakończenie cyklu warsztatów uczestników czekają zajęcia z wykonywania ozdób z zimnej porcelany (18 sierpnia) oraz stylowych wieszaków na ubrania (19 sierpnia).

Warsztaty wakacyjne odbywać się będą od 4 do 19 sierpnia w każdy piątek (w godz. 16-19) i sobotę (w godz. 11-14). Udział w nich jest bezpłatny i nie obowiązują na nie zapisy. Wydarzenie zlokalizowane będzie obok drogerii Rossmann, naprzeciwko salonu Venezia w Atrium Plejada w Bytomiu. Więcej szczegółów oraz program wydarzenia dostępne są na stronie galerii.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku