Sensoplastyka na łące pod chmurką

poniedziałek 7 sierpnia 2023
  • Sensoplastyka to twórcza zabawa dla najmłodszych (fot. archiwum zdjęć FB Fabryka Pełna Życia)
    Sensoplastyka to twórcza zabawa dla najmłodszych (fot. archiwum zdjęć FB Fabryka Pełna Życia)
Kiedy: 
  • sobota 12 sierpnia 2023
Rozrywka, edukacja, ruch na świeżym powietrzu i możliwość „Legalnego Brudzenia” - tak zapowiadają się najbliższe warsztaty dla dzieci w Fabryce Pełnej Życia. Wstęp jest bezpłatny.

W każdą sobotę wakacji w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej dzieciaki mogą wziąć udział w kreatywnych warsztatach. Mały artysta, muzykowanie na trawie czy też sensoplastyka. Zajęcia są ogólnodostępne i łączą przyjemne z pożytecznym. Mali uczestnicy integrują się, świetnie się bawią, mają zapewnioną rozrywkę, edukację i zdrowy ruch.

Sensoryczna przygoda

Najbliższe zajęcia odbędą się pod nazwą „Legalne Brudzenie”. Dzieci pracę twórczą wykonają na podłodze. Każdy uczestnik zajęć może pracować w swoim tempie, bez instrukcji, liczy się proces twórczy. Konieczne jest zabranie ze sobą ubrania do brudzenia i do przebrania.

Warsztaty z sensoplastyką już 12 sierpnia o godz. 11.30 w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej (Aleja Tadeusza Kościuszki 3). Wstęp wolny. Zajęcia odbywają się w plenerze. Informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia