Warsztaty i „Najlepsze urodziny Królika Karola”

czwartek 10 sierpnia 2023
  • Po seansie dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych (fot. mat. organizatora)
    Po seansie dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 20 sierpnia 2023
Gdzie: Katowice
Nadszedł wyczekiwany dzień dla Królika Karola – wreszcie kończy 5 lat. Huczne świętowanie stoi jednak pod znakiem zapytania. Czy impreza się odbędzie? O tym przekonacie się w Kinie Kosmos. Po seansie odbędą się warsztaty plastyczne.

Animację „Najlepsze urodziny Królika Karola” będzie można zobaczyć w ramach cyklu „Rodzina w Kinie” w katowickim Kinie Kosmos.

Najlepsze urodziny pod słońcem

Spotkanie z przyjaciółmi, łowienie ryb z tatą i jedzenie tortu marchewkowego – to wszystko planował Królik Karol w swój wielki dzień. W końcu 5. urodziny obchodzi się raz w życiu! Rodzice nie poświęcają mu jednak tyle uwagi, co kiedyś, odkąd na świat przyszła jego młodsza siostra. Gdy w wyniku nieprzewidzianych zdarzeń mama i tata muszą go opuścić, postanawia uczcić święto po swojemu. Wyprawa u boku przyjaciółki Moniki i jej wesoło merdającego psa przeradza się w wielką przygodę. Spotkają w lesie żaby, ślimaka i lisa o niekoniecznie dobrych zamiarach. Podczas wędrówki Karol zrozumie, kim są przyjaciele i rodzina – to będą jego najlepsze urodziny.

Twórcze warsztaty

Po seansie dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych. Kolorowe serpentyny, dmuchanie świeczek - zapowiada się świetna impreza. Liczba miejsc na zajęcia jest ograniczona. Zapisy przyjmowane są do 19 sierpnia (do godz. 21) pod adresem: kasa@kosmos.katowice.pl. W treści maila należy podać: imiona i nazwiska opiekuna i dziecka, wieku dziecka oraz nazwę, termin i godzinę wydarzenia. Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest podpisanie zgody na udostępnianie wizerunku oraz zakup biletu na poprzedzający je seans.

Seans „Najlepsze urodziny Królika Karola” będzie można zobaczyć 20 sierpnia o godz. 16 w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). Bilety w cenie 16 zł można zakupić online.

Kategoria: Wydarzenia