Akrobacje, kolory i świat baśni – zobacz niezwykłe widowisko

piątek 11 sierpnia 2023
  • "Materia" to spektakl pełen akrobacji, neonowego bodypaintingu i baśniowości (fot. mat. organizatora)
    "Materia" to spektakl pełen akrobacji, neonowego bodypaintingu i baśniowości (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 25 sierpnia 2023
Gdzie: Gliwice
„Materia” Teatru Tańca Dyemotion to piękne kostiumy, mnogość rekwizytów i trzymająca w napięciu opowieść pokazana ruchem. Rozbudzające wyobraźnię i zmysły przedstawienie zobaczycie w Ruinach Teatru w Gliwicach.

W ramach ostatniego „Rynku Kultury” na scenie Ruin Teatru w Gliwicach zagości spektakl pełen akrobacji, neonowego bodypaintingu i baśniowości. Reżyserem Teatru Tańca Dyemotion jest Marian Folga - artysta plastyk, charakteryzator, bodypainter, fotograf, grafik. Wielokrotny laureat polskich i międzynarodowych mistrzostw bodypaintingu. W 2020 roku został pierwszym zwycięzcą programu „Usłyszcie nas!” (telewizja TTV). Widowisko „Materia” jest jego dziełem i Anny Banasik.

Ferie barw i świat baśni

Widzowie przeniosą się w niezwykły świat baśni, pełen kolorów i magii. Klimat widowiska „fluo”, ruch, ludzkie ciało, luminescencyjne farby, piękne kostiumy i mnogość rekwizytów z pewnością zachwyci i na długo pozostanie w pamięci.

Spektakl „Materia” będzie można zobaczyć 25 sierpnia w Ruinach Teatru Victoria w Gliwicach (Aleja Przyjaźni 18). O godz. 19 zostanie otwarty letni taras, część artystyczna odbędzie się w godz. 20-22. Wstęp bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie Centrum Kultury Victoria.

Kategoria: Wydarzenia