Odkryj międzygwiezdne galaktyki z LEGO

piątek 11 sierpnia 2023
  • W strefie budowania uczestnicy wspólnie stworzą olbrzymi prom kosmiczny (fot. mat. pexels)
    W strefie budowania uczestnicy wspólnie stworzą olbrzymi prom kosmiczny (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 26 sierpnia 2023 - niedziela 27 sierpnia 2023
Gdzie: Czeladź
Miniaturowe modele planet, wspólne budowanie olbrzymiego promu kosmicznego, strefa swobodnej zabawy, konkursy z nagrodami – tak zapowiada się „LEGO Kosmiczna Przygoda”.

Wydarzenie to wystawa miniaturowych modeli planet, dzięki którym dzieci odkryją i poznają Układ Słoneczny. Informacje i ciekawostki umieszczone na podstawach nie tylko poszerzą ich wiedzę, ale będą świetną inspiracją do budowania własnych projektów.

Stwórz prom kosmiczny z LEGO

W strefie budowania uczestnicy wspólnie stworzą olbrzymi prom kosmiczny. Do dyspozycji będzie 50 tys. klocków. Kiedy budowla będzie ukończona, zostanie otwarta dla zwiedzających. Każdy młody miłośnik kosmosu będzie mógł w wyobraźni przenieść się na ulubioną planetę lub zrobić pamiątkowe zdjęcie z tej podróży. Podczas wydarzenia odbędą się również konkursy z nagrodami, które wręczy ludzik LEGO. Nie zabraknie strefy swobodnego budowania, sektora LEGO Duplo dla najmłodszych.

Impreza odbędzie się w dniach 26 i 27 sierpnia w godz. 11-19 w M1 Czeladź (ul. Będzińska 80). Wstęp wolny. Informację o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia