Piknik z Kicią Kocią w BCKinie

środa 16 sierpnia 2023
  • Historie Kici Koci i jej przyjaciół, odzwierciedlają dziecięcą codzienność  (fot. mat. organizatora)
    Historie Kici Koci i jej przyjaciół, odzwierciedlają dziecięcą codzienność (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 18 sierpnia 2023 - czwartek 31 sierpnia 2023
Gdzie: Bytom
Uwielbiana przez najmłodszych rezolutna kotka powraca na duże ekrany. Tym razem Kicia Kocia ze swoimi przyjaciółmi uda się na basen, plażę i oczywiście piknik. Jej nowe przygody zobaczycie w BCKinie.

„Kicia Kocia na pikniku” to filmowe opowieści o znanej i lubianej bohaterce książek Anity Głowińskiej. Historie Kici Koci i jej przyjaciół, odzwierciedlają dziecięcą codzienność i ukazują pełen ciepła, radości świat. W kolejnej części animacji mała kotka razem ze swoimi wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem uda się na basen, plażę i oczywiście piknik. Dzieci w trakcie seansów zobaczą odcinki: „Kicia Kocia na pikniku”, „Kicia Kocia na basenie”, „To moje!”, „Kicia Kocia gra w piłkę”, „Kicia Kocia jest chora”, „Kicia Kocia na plaży”, „Kicia Kocia na traktorze”.

Film będzie można obejrzeć od 18 do 31 sierpnia w Bytomskim Centrum Kultury (Sala Gloria, Sala Ki-Nowa, Plac Karin Stanek 1) w Bytomiu. W tygodniu: w godz. 11, 15 i 17, w soboty: w godz. 13, 14, 15 oraz w niedziele: w godz. 11, 11.30 i 12. Bilety w cenie 12 zł można zakupić online lub w kasie przed sensem. Czas trwania filmu: 45 minut.

Kategoria: Wydarzenia