Gratka dla fanów militariów

piątek 18 sierpnia 2023
  • Podczas pikniku będzie można podziwiać wojskowy sprzęt (fot. archiwum zdjęć Stowarzyszenie Pasjonatów Wojskowości "Kompania Bytom")
    Podczas pikniku będzie można podziwiać wojskowy sprzęt (fot. archiwum zdjęć Stowarzyszenie Pasjonatów Wojskowości "Kompania Bytom")
  • Udział w imprezie jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
    Udział w imprezie jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 2 września 2023
Gdzie: Wojkowice
Podczas pikniku będzie można przejechać się sprzętem wojskowym, spróbować grochówki i odwiedzić wioskę rycerską. Impreza to również militarny jarmark, teatr ognia i wiele innych atrakcji.

Już po raz 6. Wojkowice staną się prawdziwym militarnym miastem. Podczas pikniku będzie można podziwiać wojskowy sprzęt, przejechać się wojskową furgonetką. Do tego strzelnica, militarny jarmark, dioramy. To również okazja do skosztowania grochówki z kotła. W tym roku nowością będzie wioska rycerska z pokazami broni palnej, walkami rycerzy oraz fire show.

Piknik militarny zagości w Wojkowicach 2 września w godz. 10-21 przy ul. Zapolskiej (teren dawnej hałdy za stadionem). Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy