Dowiedz się, jak efektywnie się uczyć - konferencja online

poniedziałek 21 sierpnia 2023
  • „Neuroefektywni” to pierwsza w Polsce konferencja on-line na temat efektywnej nauki (fot. mat. oragnizatora)
    „Neuroefektywni” to pierwsza w Polsce konferencja on-line na temat efektywnej nauki (fot. mat. oragnizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • sobota 23 września 2023
Gdzie: Internet
„Neuroefektywni” to wydarzenie dla rodziców, nauczycieli, terapeutów, edukatorów. Podczas konferencji on-line dowiecie się m.in. jak prowadzić notatki, myśleć nieszablonowo, organizować czas pracy. Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach technik pamięciowych.

„Neuroefektywni” to pierwsza w Polsce konferencja on-line na temat efektywnej nauki. Podczas konferencji specjaliści podpowiedzą m.in. jak tworzyć efektywne notatki, organizować czas pracy, myśleć nieszablonowo, wspierać rozwój uczniów z ADHD, pomóc dzieciom w skupieniu uwagi i dbać o dobrostan psychiczny. Wydarzenie skierowane jest do rodziców, nauczycieli, terapeutów, edukatorów oraz specjalistów, którzy pracują w obszarze edukacji i rozwoju poznawczego. Wśród dodatkowych atrakcji: warsztaty technik pamięciowych dla dzieci (online) oraz konkurs dla uczestników.

Konferencja odbędzie się 23 września w godz. 9.20-18.30 online. Obowiązują zapisy. Opłata za udział wynosi 89 zł. W cenie jest dostęp do wszystkich prelekcji na żywo, dostęp do nagrań przez 7 dni od wydarzenia, blisko 8 godzin edukacyjnych i motywacyjnych prelekcji, ebook „Neuroefektywni 2023 - poradnik dla rodziców i nauczycieli” oraz certyfikat uczestnictwa. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Uwaga! Mamy dla Was kod promocyjny, który upoważnia do 20 zł zniżki na udział w konferencji. Kod: luckysilesia należy wpisać na stronie formularza zgłoszeniowego, wtedy automatycznie naliczy się zniżka. 

Kategoria: Wydarzenia