Rodzinnie, sportowo i rowerowo dla Domu Aniołów Stróżów

poniedziałek 21 sierpnia 2023
  •  Każdy uczestnik otrzyma numer startowy oraz upominkowy gadżet (fot. archiwum zdjęć Fb Dom Aniołów Stróżów
    Każdy uczestnik otrzyma numer startowy oraz upominkowy gadżet (fot. archiwum zdjęć Fb Dom Aniołów Stróżów
Kiedy: 
  • niedziela 3 września 2023
Gdzie: Katowice
Już po raz 3. odbędzie się Katowicki Rodzinny Rajd Rowerowy. Uczestnicy przejadą trasę na dystansie około 10 km, a na mecie będą świetnie się bawić. W programie m.in. malowanie buziek, warkoczyki, zabawy sportowe, tworzenie biżuterii.

To już kolejna edycja Katowickiego Rajdu Rowerowego. W trasę mogą wyruszyć dzieci, młodzież i dorośli. W trakcie rajdu przeprowadzona będzie zbiórka charytatywna na „Dom Aniołów Stróżów”. W tym roku głównym celem będzie wsparcie działalności statutowej Stowarzyszenia, w szczególności sfinansowanie projektów edukacyjnych.

Aktywnie z całą rodziną

Do pokonania na rowerach będzie dystans około 10 km. W rajdzie mogą brać udział całe rodziny: dzieci do lat 15 wyłącznie pod opieką rodzica, młodzież (od 15. roku życia) po wypełnieniu zgody rodzica (formularz w regulaminie). Każdy uczestnik otrzyma numer startowy oraz upominkowy gadżet. Zostaną rozdane nagrody dla najmłodszego i najstarszego uczestnika, dla najliczniejszej rodziny biorącej udział w rajdzie.

Meta pełna atrakcji

Na mecie w Strefie Aktywności i Zabawy znajdą się: bańki mydlane, malowanie na strechu, warkoczyki, malowanie buzi, tworzenie biżuterii, zawody i zabawy sportowe. Zrelaksować się będzie można w Strefie chillout z leżakami i pufami. Nie zabraknie napojów, pysznych babeczek i innych przekąsek.

Rajd odbędzie się 3 września w Katowicach. Start i meta zlokalizowane będą w rejonie Wodnego Placu Zabaw na Dolinie Trzech Stawów (od ul. Pułaskiego). Biuro Rajdu będzie otwarte o godz. 9 (rejestracja, odbiór numerów). Start o godz. 10. Zapisów można dokonać przez stronę Forum Katowic

Kategoria: Wydarzenia