Pożegnanie wakacji w rytmie salsy

środa 23 sierpnia 2023
  • Pożegnanie wakacji odbędzie się w rytm egzotycznej muzyki (fot. mat. pixabay)
    Pożegnanie wakacji odbędzie się w rytm egzotycznej muzyki (fot. mat. pixabay)
  • Starganiec przeszedł rewitalizację (fot. mat. prasowe Miasto Katowice)
    Starganiec przeszedł rewitalizację (fot. mat. prasowe Miasto Katowice)
Kiedy: 
  • niedziela 27 sierpnia 2023
Plaża, woda, taniec, klimatyczna muzyka oraz szereg atrakcji dla najmłodszych - to wszystko, a nawet dużo więcej czeka nas Was na Stargańcu. Nie zabraknie egzotycznych akcentów: hawajskich naszyjników z kwiatów i bachaty z Dominikany.

Mimo, że wakacje się kończą nad Stargańcem wakacyjny klimat ciągle trwa. Wybierając się na imprezę będzie można zobaczyć, jak zmieniło się miejsce po niedawno zakończonej rewitalizacji i świetnie się bawić.

Taneczna zabawa, jak na tropikalnych wyspach

Pożegnanie wakacji odbędzie się w rytm egzotycznej muzyki. Będzie można nauczyć się tańca hawajskiego, salsy kubańskiej i bachaty z Dominikany. Do tego mnóstwo atrakcji dla dużych i małych. Wśród nich: impreza taneczna prowadzona przez szkołę tańca La Clave, dmuchańce, eurobungee, tatuaże z henny, warsztaty robienia biżuterii, animacje dla dzieci, pokaz tańca z ogniem (godz. 20), hawajskie naszyjniki. Od godz.20 w blasku księżyca kontynuowana będzie potańcówka.

Taneczne zakończenie wakacji na Stargańcu już 27 sierpnia. Start imprezy od godz. 15. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Na miejsce można dojechać nową bezpłatną linią autobusową Ligota Starganiec - Brynów Starganiec. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia