Letnie Podróże po Sośniej Górze w ostatni tydzień wakacji

piątek 25 sierpnia 2023
  • W zabawie mogą wziąć udział dzieci z opiekunami (fot. archiwum zdjęć Fb Śląski Ogród Botanizny - Związek Stowarzyszeń)
    W zabawie mogą wziąć udział dzieci z opiekunami (fot. archiwum zdjęć Fb Śląski Ogród Botanizny - Związek Stowarzyszeń)
  • Po udanej zabawie warto odpocząć, robiąc sobie piknik na trawie (fot. mat. organiatora)
    Po udanej zabawie warto odpocząć, robiąc sobie piknik na trawie (fot. mat. organiatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 28 sierpnia 2023 - sobota 2 września 2023
Gdzie: Mikołów
Koniec wakacji nie musi być nudny. Nie wyjeżdżając daleko za miasto dzieciaki mogą świetnie się bawić w otoczeniu przyrody. Na Sośniej Górze będzie czekać na nie gra terenowa, pełna niespodzianek.

„Letnie podróże po Sośniej Górze” to wakacyjna gra terenowa w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie. W zabawie mogą wziąć udział dzieci z opiekunami. Wystarczą chęci, dobry humor i może jakieś przekąski.

Wspomnienia z wakacji

Bose stopy, dzikie harce, przygody, śmiech i cudowne krajobrazy – jak zachować wspomnienia wspólnych, wakacyjnych chwil? Co wydarzyło się na wakacjach Klary i Zuzi? Tego dowiedzą się uczestnicy gry terenowej. Zabawę rozpoczynamy od pobrania mapy gry w okienku przy wejściu na dziedziniec. Organizatorzy zalecają zabranie wygodnego stroju i butów. Po udanej zabawie warto odpocząć, robiąc sobie piknik na trawie.

Gra będzie dostępna od 28 sierpnia do 2 września w godz. 10-16 w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie (ul. Sosnowa 5). Udział w grze jest płatny, to 8 zł – od dziecka. Szczegóły zabawy znajdziecie tutaj

Kategoria: Wydarzenia