Youngtimer's Show - wystawa pięknych samochodów

piątek 25 sierpnia 2023
  • Dzień ekspozycyjny odbędzie się 26 sierpnia na terenie ArcelorMittal Park w Sosnowcu (fot. mat. prasowe Sosnowiec)
    Dzień ekspozycyjny odbędzie się 26 sierpnia na terenie ArcelorMittal Park w Sosnowcu (fot. mat. prasowe Sosnowiec)
  • W niedziele startuje gala rozdania nagród TOP20  (fot. mat. prasowe Sosnowiec)
    W niedziele startuje gala rozdania nagród TOP20 (fot. mat. prasowe Sosnowiec)
Kiedy: 
  • sobota 26 sierpnia 2023 - niedziela 27 sierpnia 2023
To spotkanie miłośników klasycznej motoryzacji, którzy mają nastawienie na modyfikowane samochody. Pojazdy będzie można podziwiać przez dwa dnia w Sosnowcu i Dąbrowie Górniczej. Wstęp bezpłatny.

To już 6. edycja Youngtimer's Show. Dzień ekspozycyjny odbędzie się 26 sierpnia na terenie ArcelorMittal Park w Sosnowcu. Widzowie będą mogli zobaczyć wszystkie przybyłe pojazdy, porozmawiać z właścicielami, posłuchać wybranych projektów czy też zobaczyć stoiska partnerów. Organizatorzy proszą o zachowanie „kultury zwiedzania” ponieważ pojazdy pochodzą z prywatnych kolekcji, w które właściciele wkładają dużo serca, pracy i pieniędzy, aby prezentowały się na tak wysokim poziomie. A same pojazdy „nie lubią” być dotykane, nie powinno się też o nie opierać do zdjęcia itp.

Gala z obrotową sceną

W niedziele startuje gala rozdania nagród TOP20 na deskach Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Na obrotowej scenie będzie mogli zobaczyć 20 najlepszych samochodów z wydarzenia. A cała gala zakończy się pokazem artystycznym pole dance i aerial rings.

Youngtimer's Show odbędzie się w dniach 26 sierpnia w godz. 12-18 na terenie ArcelorMittal Park w Sosnowcu (ul. Teatralna 9) oraz 27 sierpnia w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej (Plac Wolności 1). Wstęp bezpłatny na oba wydarzenia, w przypadku PKZ ograniczona ilość miejsc. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia