Szermierka, łamigłówki i rodzinna przygoda

wtorek 29 sierpnia 2023
  • W grze mogą wziąć udział drużyny 3 - 6 osobowe (fot. mat. organizatora)
    W grze mogą wziąć udział drużyny 3 - 6 osobowe (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 10 września 2023
Gdzie: Sosnowiec
Miasto stanie się wielką planszą. Do rozwiązania będą łamigłówki, zagadki historyczne. Ponadto na uczestników czekają zadania szermiercze i sprawnościowe. Nie zabraknie atrakcyjnych nagród. Obowiązują zapisy.

To będzie dzień pełen wrażeń. Uczniowie klas podstawowych, młodzież, dorośli, sportowcy, historycy – każdy kto wyśle zgłoszenie może wziąć udział w grze terenowej „Od skrzata do olimpijczyka”. Na uczestników będą czekały m.in. zadania szermiercze, sprawnościowe, łamigłówki, zagadki historyczne. Wystarczy zebrać drużynę (od 3 do 6 osób, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe) i się zapisać. Każdy uczestnik zabawy otrzyma zaproszenie do wspólnych treningów w Zagłębiowskim Klubie Szermierczym, a na zwycięzców będą czekały atrakcyjne nagrody.

Jak się zapisać?

Zespoły można rejestrować do 6 września wyłącznie przy pomocy maila: gramiejska.zks@gmail.com (w treści należy podać nazwę drużyny, imiona i nazwiska oraz daty urodzenia uczestników, adres mailowy, na który zostanie przesłany komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji drużyny i miejsce w Sosnowcu, z którego zespół rozpocznie zmagania w grze). W grze może uczestniczyć maksymalnie 50 zespołów. O zakwalifikowaniu do udziału w grze decydować będzie data przesłania zgłoszenia.

Gra odbędzie się 10 września w godz. 10- 14.30 w Sosnowcu. Punkty startowe: Pałac Schoena, Pałac Dietla. Szczegóły dostępne są na stronie wydarzenia na Fb lub ZKS Sosnowiec

Więcej wydarzeń odbywających się w tym dniu znajdziecie tutaj

Kategoria: Wydarzenia