Śniadanie o wschodzie słońca i relaks przy dźwiękach instrumentów

wtorek 29 sierpnia 2023
  • Uczestnicy śniadania poznają słowiański rytuał powitania słońca (fot. pexels)
    Uczestnicy śniadania poznają słowiański rytuał powitania słońca (fot. pexels)
  • Organizatorzy zachęcają do zabrania koszów piknikowych z ulubionymi smakołykami (fot. mat. organizatora)
    Organizatorzy zachęcają do zabrania koszów piknikowych z ulubionymi smakołykami (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 2 września 2023
Gdzie: Zabrze
Spotkanie na styku nocy i dnia, ciszy i dźwięku. W ostatnią sobotę wakacji możecie wybrać się na niezwykłe śniadanie. Na uczestników będą czekać chilloutowe atrakcje, pyszne gofry, aromatyczna kawa i herbata.

W Miejskim Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu odbędzie się niezwykłe śniadanie. Uczestnicy powitają nowy dzień w rytm chilloutowej muzyki, przeplatanej z poezją (audycja radiowa na żywo), poznają słowiański rytuał powitania słońca oraz wezmą udział w seansie relaksacyjnym przy dźwięku instrumentów świata – gongów, mis kryształowych. Nie zabraknie uczty dla ciała: gofrów, kawy oraz herbaty. Organizatorzy zachęcają do zabrania koszów piknikowych z ulubionymi smakołykami. Znajdzie się też miejsce na rozłożenie sztalug malarskich i przestrzeń na dźwięki improwizacji (materiały malarskie lub instrumenty należy przynieść we własnym zakresie).

Śniadanie odbędzie się 2 września w godz. 5 -10 w Miejskim Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu (ul. Piłsudskiego 60). Wstęp wolny. Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia