„Mavka.Show” po raz pierwszy w Polsce. Trasa odwołana!

wtorek 5 września 2023
  • Widowisko to wyjątkowe połączenie klasyki i nowoczesności (fot. mat. organizatora)
    Widowisko to wyjątkowe połączenie klasyki i nowoczesności (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 5 listopada 2023
Historię bohaterki filmu animowanego „Mavka i strażnicy lasu” będzie można podziwiać na największych scenach teatralnych naszego kraju. Widowisko to wyrazista, piękna choreografia, elementy akrobatyczne oraz efekty specjalne. Niestety widowisko nie dotrze do Polski.

Międzynarodowe widowisko, oparte jest na ukraińskim filmie animowanym „Mavka i strażnicy lasu”, który na początku sierpnia wszedł na ekrany polskich kin. Jesienią show będzie można zobaczyć na największych scenach teatralnych w 18 polskich miastach m.in. w Dąbrowie Górniczej.

Historia dziewczynki, która pokochała las

Mavka.Show” to wyjątkowe połączenie klasyki i nowoczesności w nieznanym dotąd wydaniu, pełne wyrazistej choreografii, elementów akrobatycznych i efektów specjalnych. Przepiękna historia dziewczynki o imieniu Mavka, która ukochała las i jego mieszkańców zachwyci małą i dużą publiczność. Widowisko to wyjątkowe rozwiązania sceniczne, nietuzinkowa choreografia i pokazy akrobacji. W tej opowieści każdy znajdzie cząstkę siebie.

Widowisko dla całej rodziny „Mavka.Show” będziecie mogli zobaczyć 5 listopada o godz. 15 w Pałacu Kultury Zagłębia (Plac Wolności 1) w Dąbrowie Górniczej. Ceny biletów zaczynają się od 80 zł. Można zakupić je online.

Obserwujcie nasz dział konkursy, już wkrótce będą do wygrania wejściówki na show.

Uwaga! Widowisko nie odbędzie się. Pojawiły się niespodziewane trudności logistyczne (problem z wywozem sprzętu z terenu Ukrainy oraz kłopoty z uzyskaniem pozwolenia na wyjazd artystów). Zakupione bilety można zwrócić organizatorowi – wszystkie informacje dostępne są na: https://pankoncert.pl/mavka-show/.

Kategoria: Wydarzenia