Mrucząca przygoda dla całej rodziny

czwartek 7 września 2023
  • Przed seansem na widzów będą czekać quizy i zagadki do rozwiązania (fot. mat. organizatora)
    Przed seansem na widzów będą czekać quizy i zagadki do rozwiązania (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 9 września 2023 - niedziela 10 września 2023
Czeka na Was w kinie! Na dużym ekranie zobaczycie historię o przyjaźni, pełną humoru i wzruszeń. Film „Mru i Ja” przedpremierowo już w najbliższy weekend. Seans poprzedzą konkursy z nagrodami.

Dziesięcioletnia Cleo wraz z kotkiem Mru i rodzicami jadą do domku w górach spędzić leniwe wakacje. Zawadiacki Mru nie zamierza się jednak nudzić.Wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją dziką naturę. Cleo wraz z szaloną sąsiadką i psem Rambo, podążają jego tropem, a beztroskie lato okazuje się pełne wrażeń. Zapowiada się wielka przygoda na cztery łapy. Przed seansem na widzów będą czekać quizy i zagadki do rozwiązania.

„Mru i Ja” zobaczymy przedpremierowo 9 i 10 września o godz. 10.30 w kinach Helios w: Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie: 16.90 zł (4 i więcej dni przed seansem), 20,90 zł (na 3 dni przed seansem), 22,90 zł (2 dni przed seansem), 24,90 zł (1 dzień przed seansem) i 26,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia