Kinowa dobranocka z arteterapią

piątek 8 września 2023
  • Po seansie dzieciaki wezmą udział w warsztatach muzykoterapeutycznych (fot. archiwum zdjęć FB Kino Kosmos dla Dzieci)
    Po seansie dzieciaki wezmą udział w warsztatach muzykoterapeutycznych (fot. archiwum zdjęć FB Kino Kosmos dla Dzieci)
Kiedy: 
  • sobota 16 września 2023
Gdzie: Katowice
Dzieciaki usiądą w wygodnym fotelu z ulubionym przytulakiem i zobaczą „Yuku i magiczny kwiat”. Rodzice w sali obok obejrzą film dla siebie. Po seansie dla najmłodszych odbędą się warsztaty arteterapii.

To pierwsza odsłona cyklu trzech spotkań „Seans z poduchą” w Kinie Kosmos. Najmłodsi widzowie o godz. 17 pod opieką kinowego opiekuna usiądą w wygodnym fotelu z ulubionym przytulikiem i zobaczą na dużym ekranie „Yuku i magiczny kwiat”. W tym czasie rodzice (opiekunowie) obejrzą w sali obok film z bieżącego repertuaru „Teściowie 2”. Po seansie dzieciaki wezmą udział w warsztatach muzykoterapeutycznych, prowadzonych przez arteterapeutki ze wsparciem studentek arteterapii. Wydarzenie adresowane jest do rodziców oraz dzieci od 6. roku życia. Młodsze dzieci w czasie seansu oraz warsztatów muszą pozostać pod opieką rodzica.

Najbliższy „Seans z poduchą” odbędzie się 16 września o godz. 17 w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Obowiązują zapisy (do 15 września do godz.21). Na adres: kasa@kosmos.katowice.pl należy wysłać imiona i nazwiska opiekunów i dzieci oraz nazwę i termin warsztatów. Następnie po potwierdzeniu należy zakupić bilet w cenie 16 zł na „Seans z Poduchą”. Bilety na film dla dorosłych również dostępne są online. Ich cena to: 21 zł – normalny, 18 zł – ulgowy, 13 zł – z kartą Kaśka.

Kategoria: Wydarzenia