Zostań czarodziejem i udaj się w podróż do Hogwartu

wtorek 12 września 2023
  • Podczas gry do rozwiązania będą liczne zagadki i szyfry (fot. mat. pexels)
    Podczas gry do rozwiązania będą liczne zagadki i szyfry (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 16 września 2023
Impreza dla fanów „Harrego Pottera”. Uczestnicy gry wezmą udział w ceremonii przydziału do domów w Hogwarcie, sprawdzą swoje umiejętności podczas lekcji zaklęć lub polecą na miotle w Szkole Magii i Czarodziejstwa.

Gra miejska „Tarnogórscy czarodzieje i podróż do Szkoły Magii” to zabawa dla całej rodziny. Uczestnicy będą chodzić, biegać, latać na miotle i szukać różnych magicznych punktów, na których znajdą zadania prosto ze świata czarów. Do rozwiązania będą liczne zagadki i szyfry. Nie zabraknie najprawdziwszej magii z Hogwartu. Swoje umiejętności będzie można sprawdzić podczas lekcji zaklęć, eliksirów czy starożytnych run. Najlepsze zespoły otrzymają magiczne nagrody. Organizatorzy polecają zabawę dla rodzin z dziećmi od 6. roku życia (grupy 2-5 osobowe).

Gra odbędzie się 16 września w godz. 11-14 w Tarnowskich Górach przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Bolesława Lubosza (ul. Zamkowa 5). Udział jest bezpłatny. Obowiązują zapisy na stronie www.magicznapodroz.pl. Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na FB.

Kategoria: Wydarzenia