Ponad 200 superaut na dachu Supersamu

czwartek 14 września 2023
  • Na zlocie będzie mozna zobaczyć ponad 200 perełek motoryzacji (fot. archiwum zdjęć Fb Tyski Ruch Klasyków)
    Na zlocie będzie mozna zobaczyć ponad 200 perełek motoryzacji (fot. archiwum zdjęć Fb Tyski Ruch Klasyków)
  • Nie zabraknie konkursów z nagrodami zarówno dla dorosłych, jak i dzieci (fot. mat. organizatora)
    Nie zabraknie konkursów z nagrodami zarówno dla dorosłych, jak i dzieci (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 16 września 2023
Gdzie: Katowice
Najbardziej znane klasyki motoryzacji będziecie mogli podziwiać w jednym miejscu. Do tego konkursy z nagrodami, budowa wehikułów z klocków LEGO i wiele innych atrakcji. Wstęp jest bezpłatny.

To już 5. edycja Zlotu Klasyków na dachu Supersamu. Odwiedzający będą mogli zobaczyć ponad 200 samochodów, które dzięki właścicielom są często w lepszym stanie, niż kiedy 30 czy 50 lat temu wyjeżdżały z fabryk. Podczas wydarzenia 10 z nich znajdzie się w gronie TOP 10 wybranym przez jurorów, a 1 otrzyma specjalną nagrodę publiczności.

Atrakcje dla dzieci i dorosłych

Impreza to nie tylko piękne, stare samochody. Nie zabraknie konkursów z nagrodami zarówno dla dorosłych, jak i dla młodych fanów motoryzacji. W kąciku kreatywnej twórczości najmłodsi puszczą wodze fantazji budując z klocków LEGO. Najlepsi konstruktorzy zostaną nagrodzeni. Ponadto uczestnicy zlotu będą mogli sprawdzić swoją wiedzę motoryzacyjną i zgarnąć atrakcyjne upominki.

Zlot odbędzie się 16 września w godz. 14-19 na dachu Supersamu w Katowicach (ul. Piotra Skargi 6a). Wstęp jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia