Domowe burgery w Kids’ Kitchen

wtorek 19 września 2023
  • Na warsztatach w Kids’Kitchen dzieci zrobią burgery (fot. pexels)
    Na warsztatach w Kids’Kitchen dzieci zrobią burgery (fot. pexels)
Kiedy: 
  • niedziela 24 września 2023
Gdzie: Katowice
Jeśli Wasza pociecha lubi burgery, to na pewno spodobają jej się niedzielne warsztaty w Kids’ Kitchen. Warto pamiętać, że własnoręcznie przygotowane kotlety są nie tylko smaczniejsze, ale i zdrowsze od tych z restauracji fast foodowych.

Warsztaty kulinarne pt. „Robimy domowe burgery" to kolejna propozycja Akademii Gotowania Kids’ Kitchen. Jest skierowana do dzieci w wieku od 4  do 12 lat.

Smacznie, zdrowo, kolorowo

Podczas zajęć dzieci nauczą się przygotowywać smaczne i zdrowe burgery. Dodatkiem do soczystego mięsa będą własnoręcznie wyrobione bułeczki oraz frytki. Na deser zaplanowano aplle pie. Będzie dobra zabawa, ale również nauka odpowiednich technik sztuki kulinarnej.

Zajęcia odbędą się 24 września w Akademii Kids’ Kitchen, przy ul. Żwirki i Wigury 19 w Katowicach. Grupa młodsza (4-6 lat) będzie gotowała w godz. 10.30-12, starsza (7-12 lat) w godz. 13.30-15.30. Koszt dwugodzinnych zajęć – 80 zł.  Zapisy i więcej informacji znajdziecie na stronie Akademii.

 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Wrzesień to czas wyboru zajęć dodatkowych dla dzieci. Wśród naszych propozycji znajdziecie: zajęcia aktorskie, pływania, kulinarne, a także jazdy na rolkach i treningi MTB. Do szkoły przydatne będą kursy szybkiego czytania i zapamiętywania, a ciekawość świata rozbudzą zajęcia... na uniwersytecie.

Kulinarne, naukowe, sportowe... lista ciekawych zajęć dodatkowych w woj. śląskim