Dziecięca przygoda w kuchni z makaronem i croissantami

poniedziałek 25 września 2023
  • Na deser zaplanowano chrupiące croissanty z czekoladą (fot. mat. pexels)
    Na deser zaplanowano chrupiące croissanty z czekoladą (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 30 września 2023 - niedziela 1 października 2023
Gdzie: Katowice
Wspaniałe aromaty, tajniki sztuki kulinarnej i świetna zabawa – tak pokrótce zapowiadają się zajęcia w Kids' Kitchen. Tym razem mali kucharze wyczarują makaronowe gniazda i chrupiące croissanty.

Warsztaty kulinarne w Kids' Kitchen to zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz 7-12 lat. Odbywają się w kameralnych grupach, pod czujnym okiem wykwalifikowanych prowadzących. To okazja aby nauczyć dziecko samodzielności, a także możliwość poznania nowych smaków.

Mniam, palce lizać!

Podczas zajęć dzieci przygotują wypełnione pysznościami makaronowe gniazda. Zobaczą, ciekawe produkty, które można wykorzystać do farszu. Nie zabraknie deseru. Zaplanowano smakowite, chrupiące croissanty z czekoladą.

Warsztaty gotowania odbędą się 30 września w godz. 16.30-18.30 dla grupy starszej (7-12 lat) oraz 1 października w godz. 10.30-12.30 dla grupy młodszej (4-6 lat). Koszt dwugodzinnych zajęć – 80 zł.  Zapisy i więcej informacji znajdziecie na stronie Akademii lub na profilu na FB. W przypadku pytań można dzwonić pod numer tel.: 502 308 740 lub napisać maila na adres: kontakt@kidskitchen.pl.

Kids' Kitchen mieści się w Katowicach przy ul. Żwirki i Wigury 19.

Kategoria: Wydarzenia