Dzień Jeża z rodzinną strefą zabaw

poniedziałek 2 października 2023
  • Podczas wydarzenia Fundacja Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom opowie jak pomagać jeżom (fot. mat. pexels)
    Podczas wydarzenia Fundacja Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom opowie jak pomagać jeżom (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • niedziela 15 października 2023
Gdzie: Mikołów
Dokąd tupta jeż, jak pomagać i nie szkodzić tym sympatycznym ssakom? Tego dowiecie się w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie. W programie: gra terenowa, warsztaty, ogrodowe kino oraz kiermasz rękodzieła.

W ramach „Ślaskiego Kalendarza Ekologicznego” w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie odbędzie się „Dzień Jeża”. Jak zwykle nie zabraknie atrakcji dla całej rodziny. Będzie można wziąć udział: w grze terenowej „Dokąd tupta jeż?”, warsztatach przyrodniczych, ekologicznych, zielarskich i kreatywnych, bawić się w rodzinnej strefie zabaw czy też zobaczyć film ze zwierzakami w roli głównej. Fundacja Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom opowie jak pomagać jeżom. Impreza to również kiermasz rękodzieła i maszketów.

Dzień Jeża odbędzie się 15 października w godz. 12-18 w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie (ul. Sosnowa 5). Wszystkie atrakcje są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszych zapisów. Dokładny plan wydarzenia znajdziecie na stronie Ogrodu.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Wrzesień to czas wyboru zajęć dodatkowych dla dzieci. Wśród naszych propozycji znajdziecie: zajęcia aktorskie, pływania, kulinarne, a także jazdy na rolkach i treningi MTB. Do szkoły przydatne będą kursy szybkiego czytania i zapamiętywania, a ciekawość świata rozbudzą zajęcia... na uniwersytecie.

Kulinarne, naukowe, sportowe... lista ciekawych zajęć dodatkowych w woj. śląskim