Kartonowe dzieła sztuki i warsztaty modelarskie dla najmłodszych

wtorek 3 października 2023
  • Odwiedzający będą mogli zobaczyć ciekawe wystawy, stoiska z modelami, a także porozmawiać z pasjonatami modelarstwa (fot. mat. organizatora)
    Odwiedzający będą mogli zobaczyć ciekawe wystawy, stoiska z modelami, a także porozmawiać z pasjonatami modelarstwa (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 7 października 2023 - niedziela 8 października 2023
Pasjonatów modelarstwa z kraju i zagranicy będziecie mogli spotkać podczas Regionalnego Konkursu Modeli Kartonowych w Rudzie Śląskiej. Zobaczycie małe dzieła sztuki, a dzieci będą miały okazję poznać tajniki składania modeli.

W najbliższy weekend, 7 i 8 października, modelarze spotkają się w In-nY-m Domu Kultury w Rudzie Śląskiej. Regionalny Konkurs Modeli Kartonowych będzie gościł już po raz 12. w mieście. Odwiedzający będą mogli zobaczyć ciekawe wystawy, stoiska z modelami, a także porozmawiać z pasjonatami modelarstwa. Ponadto w sobotę odbędą się warsztaty modelarskie dla dzieci. „Będą cztery grupy po osiem osób. Każdy z uczestników będzie mógł wybrać, który model będzie chciał złożyć: pociąg, samochód lub samolot” – zaprasza Elżbieta Frank - kierownik In-nego Dom Kultury. Wystawie będzie towarzyszyła giełda modelarska.

Modele będzie można podziwiać 7 października w godz. 10-16 oraz 8 października w godz. 9-13.30 w w In-nY-m Domu Kultury w Rudzie Śląskiej (Kochłowice, ul. Oświęcimska 87). Warsztaty dla dzieci odbędą się 7 października o godz. 10, 10.30, 11 i 11.30. Obowiązują zapisy (do piątku w godz. 13-19) w Domu Kultury lub pod numerem tel.  519 659 277. Wstęp wolny.

Kategoria: Wydarzenia