„Takie sobie bajeczki” z lampartem, nosorożcem i słoniątkiem

środa 4 października 2023
  • W spektaklu wykorzystano techniki marionetkowe, lalki mimiczne oraz aktorską grę w żywym planie (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    W spektaklu wykorzystano techniki marionetkowe, lalki mimiczne oraz aktorską grę w żywym planie (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
  • Przedstawienie dla dzieci od lat 3 fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    Przedstawienie dla dzieci od lat 3 fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
Kiedy: 
  • niedziela 11 lutego 2024
Gdzie: Katowice
Teatralna propozycja dla najmłodszych widzów. Na pustyni w odległej Afryce poszukiwacze skarbów odnajdą tajemniczą księgę. Otwierając jej stronice ożywiają kolejne bajki o zwierzętach.

Pierwsza z nich opowiada, jak lampart dostał plam na skórze. Druga wyjaśni skąd nosorożec ma pomarszczoną skórę. „Słoniątko” to z kolei pogodna historyjka o tym, że ciekawość popłaca oraz odpowiedź na pytanie skąd i po co słoniowi długi nos. W spektaklu wykorzystano techniki marionetkowe, lalki mimiczne oraz aktorską grę w żywym planie. Całość okraszona afrykańską muzyką wprowadza widzów w iście przygodowy nastrój. Przedstawienie dla dzieci od lat 3.

„Takie sobie bajeczki” będzie można zobaczyć 11 lutego o godz. 15 na scenie Teatru Gry i Ludzie w Katowicach (ul. Gliwicka 120). Czas trwania przedstawienia to około 50 minut. Bilety w cenie 29 zł można zakupić online. Możliwość rezerwacji poprzez maila – rezerwacja@gryiludzie.pl, telefonicznie – 501 395 069 (również sms).

Kategoria: Wydarzenia