Arteterapeutyczny „Seans z poduchą” i Kicią Kocią

środa 4 października 2023
  • Po seansie dla młodszych widzów odbędą się warsztaty prowadzone przez arteterapeutki (fot. archiwum zdjęć FB Kino Kosmos dla Dzieci)
    Po seansie dla młodszych widzów odbędą się warsztaty prowadzone przez arteterapeutki (fot. archiwum zdjęć FB Kino Kosmos dla Dzieci)
Kiedy: 
  • sobota 14 października 2023
Gdzie: Katowice
Kinowa dobranocka dla najmłodszych, a dla opiekunów chwila relaksu. Dzieciaki usiądą w wygodnym fotelu z ulubionym misiem i zobaczą „Kicię Kocię na pikniku”, a rodzice w sali obok obejrzą film „Chłopi”.

To kolejna odsłona „Seansu z poduchą” w Kinie Kosmos, adresowanego do rodziców oraz dzieci od 6. roku życia. Najmłodsi widzowie pod opieką kinowego opiekuna, usiądą w wygodnym fotelu z ulubioną maskotką i zobaczą „Kicię Kocię na pikniku”. W tym czasie rodzice (opiekunowie) obejrzą w sali obok film z bieżącego repertuaru „Chłopi”. Po seansie dla dzieci odbędą się warsztaty prowadzone przez arteterapeutki ze wsparciem studentek arteterapii. 

„Seans z poduchą” odbędzie się 14 października o godz. 17 w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Obowiązują zapisy (do 13 października do godz. 21). Na adres: kasa@kosmos.katowice.pl należy wysłać imiona i nazwiska opiekunów i dzieci oraz nazwę i termin warsztatów. Następnie po potwierdzeniu należy zakupić bilet w cenie 16 zł na „Seans z Poduchą”. Dzieci poniżej 6. roku życia w czasie seansu oraz warsztatów muszą pozostać pod opieką rodzica. Bilety na film dla dorosłych również dostępne są online. Ich cena to: 21 zł – normalny, 18 zł – ulgowy, 13 zł – z kartą Kaśka.

Kategoria: Wydarzenia