Darmowe warsztaty animacji poklatkowej „See the Sound”

czwartek 5 października 2023
  • Zajęcia poprowadzą Markek Straszak z Udk w Berlinie oraz Wojtek Kukuczka z wrocławskiego ASP (fot. mat. pexels)
    Zajęcia poprowadzą Markek Straszak z Udk w Berlinie oraz Wojtek Kukuczka z wrocławskiego ASP (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • piątek 20 października 2023 - niedziela 22 października 2023
Gdzie: Katowice
Wasze pociecha interesuje się fotografią, animacją? Możecie wziąć udział w kolejnej edycji warsztatów animacji poklatkowej w Muzeum Śląskim. Zajęcia są bezpłatne, obowiązują zapisy.

To kolejna edycja warsztatów animacji poklatkowej „See the Sound” Fundacji Wielki Człowiek i Muzeum Śląskiego. W zajęciach mogą wziąć udział osoby w wieku od 14 lat. Warunkiem udziału jest posiadanie aparatu cyfrowego oraz statywu. Organizatorzy zapraszają również osoby z niepełnosprawnością oraz osoby o szczególnych potrzebach. Warsztaty stwarzają przestrzeń do integracji osób z niepełnosprawnością z innymi uczestnikami zajęć oraz pozwalają na utworzenie twórczych kontaktów.

Unowocześniona artystyczna ekspresja

Zajęcia poprowadzą Markek Straszak z Udk w Berlinie oraz Wojtek Kukuczka z wrocławskiego ASP. Pomysł na zajęcia zrodził się z czystej chęci działania i wymiany doświadczeń, twórczych aktów i kreatywnych myśli w dziedzinie multimediów . Współcześnie narzędziem młodego artysty przestaje być pędzel i ołówek, a staje się nim tablet, kamera, strona www. Jak zawsze jednak za tym gąszczem technologicznych rozwiązań stoi człowiek i jego potrzeba wypowiedzi.

Warsztaty odbędą się od 20 października o godz. 17, 21 października o godz. 10 oraz 22 października o godz. 8 w Muzeum Śląskim w Katowicach (ul. T. Dobrowolskiego 1). Obowiązują wcześniejsze zapisy na maila: warsztaty@wielkiczlowiek.pl lub telefonicznie pod numerem 691 156 476 (do 17 października). Liczba miejsc jest ograniczona.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Wrzesień to czas wyboru zajęć dodatkowych dla dzieci. Wśród naszych propozycji znajdziecie: zajęcia aktorskie, pływania, kulinarne, a także jazdy na rolkach i treningi MTB. Do szkoły przydatne będą kursy szybkiego czytania i zapamiętywania, a ciekawość świata rozbudzą zajęcia... na uniwersytecie.

Kulinarne, naukowe, sportowe... lista ciekawych zajęć dodatkowych w woj. śląskim