Placuszkowe szaleństwo na talerzu

poniedziałek 9 października 2023
  • Na warsztatach dzieci przyrządzą domowe placuszki i rogaliki (fot. mat. pexels)
    Na warsztatach dzieci przyrządzą domowe placuszki i rogaliki (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 14 października 2023
Gdzie: Katowice
Przepis na najlepsze placuszki na świecie znajdziecie w kuchni Kids' Kitchen! Najmłodsi przyrządzą je z przepysznym sosem. Upieką również rogaliki z niepowtarzalną domową konfiturą.

Podczas zajęć w Kids’ Kitchen dzieci poznają różne kuchnie i kultury świata, nawiązują nowe relacje, a także poznają własne gusta i preferencje kulinarne. Warsztaty odbywają się w kameralnych grupach, pod czujnym okiem wykwalifikowanych prowadzących.

Babcine przepisy

O tym, że najlepsze placuszki na świecie pieką babcie, chyba każdy wie. Na warsztatach dzieci przyrządzą domowe, pachnące i warzywne placuszki z pysznym sosem. Nie zabraknie babcinych rogalików drożdżowych, do których dodadzą jedyną w swoim rodzaju domową konfiturę.

Warsztaty odbędą się 14 października w godz. 10.30-12.30 dla grupy dzieci w wieku 4-8 lat. Koszt dwugodzinnych zajęć – 80 zł. Zapisy i więcej informacji znajdziecie na stronie Akademii lub na profilu na FB. W przypadku pytań można dzwonić pod numer tel.: 502 308 740 lub napisać maila na adres: kontakt@kidskitchen.pl.

Kids' Kitchen mieści się w Katowicach przy ul. Żwirki i Wigury 19. 

Kategoria: Wydarzenia