„Dzieciniec Teatralny” z małą myszką Czmyszką

czwartek 12 października 2023
  • W każdą niedzielę października w Pasażu Kultury Andromeda na dzieci czeka projekcja bajki i warsztaty plastyczne (fot. archiwum zdjęć FB Teatr Mały Tychy)
    W każdą niedzielę października w Pasażu Kultury Andromeda na dzieci czeka projekcja bajki i warsztaty plastyczne (fot. archiwum zdjęć FB Teatr Mały Tychy)
Kiedy: 
  • niedziela 15 października 2023
Gdzie: Tychy
Dzieciaki zobaczą bajkę „Nawet myszy idą do nieba”, a następnie całą rodzinką będą świetnie się bawić podczas warsztatów plastycznych. Zajęcia poprowadzi arteterapeutka. Wstęp wolny.

W ramach cyklu „Dzieciniec Teatralny 3.” w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach w każdą niedzielę października na odwiedzających czeka projekcja bajki i warsztaty plastyczne. W najbliższą niedzielę dzieci zobaczą animację „Nawet myszy idą do nieba”. Bajka opowiada o małej myszce - Czmyszce, która pragnie udowodnić swoją odwagę i stawia czoła lisowi - Rudeuszowi. Wskutek niespodziewanego obrotu spraw oboje trafiają do nieba dla zwierząt. Dopiero tam rozpoczną się ich prawdziwe przygody. Po seansie odbędą się warsztaty „PrzechodziMy”.

Bajkę będzie można zobaczyć o godz. 12, warsztaty odbędą się o godz. 13.30 w Pasażu Kultury Andromeda (pl. Baczyńskiego 2) w Tychach. Wstęp wolny. Szczegóły znajdziecie na stronie Teatru Małego.

Kategoria: Wydarzenia