Wieczorna gra terenowa z wiewiórką Basią

piątek 13 października 2023
  • Drużyna może liczyć od 1 do 5 osób (fot. archiwum zdjęć FB Park Śląski)
    Drużyna może liczyć od 1 do 5 osób (fot. archiwum zdjęć FB Park Śląski)
Kiedy: 
  • sobota 21 października 2023
Gdzie: Chorzów
Coś dla małych i dużych poszukiwaczy przygód - gra terenowa w Parku Śląskim. Zapowiada się wieczór pełen tajemnic, niespodzianek i orzeszków. Zbierzcie drużynę i bawcie się dobrze. Obowiązują zapisy.

Wieczorna gra terenowa w Parku Śląskim będzie zaliczać się do parkowego „kompasu”. To gry terenowe różnego rodzaju – związane z porami roku, fabularne, ale również takie, w których trzeba wykazać się orientacją w terenie. Za każdą ukończoną prawidłowo grę (przejście całości trasy i wykonanie wszystkich zadań) drużyny otrzymają pieczątkę. Dodatkowo obowiązuje punktacja za poprawność wykonanych zadań i najlepszy czas. Pod koniec roku kompasy będą zbierane, a najlepsze drużyny otrzymają nagrody.

Latarki w dłoń

Najbliższa gra „Poszukiwanie wiewiórki Basi” odbędzie się 21 października w Parku Śląskim w Chorzowie. Start przed budynkiem Dyrekcji Parku Śląskiego (Aleja Różana 2). Na starcie każda z drużyn otrzyma wszystkie potrzebne materiały. Drużyna może liczyć od 1 do 5 osób. Obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 października na adres mailowy: marketing@parkslaski.pl. W zgłoszeniu należy podać ilość dzieci w drużynie i nazwę drużyny. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą latarek.

Gra odbędzie się 21 października w godz. 18.30-20.30 (start w godz. 18.30-19) na terenie Parku Śląskiego. Udział w grze jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie Parku Śląskiego.

Kategoria: Wydarzenia