Straszne smakołyki i dyniowe potworki w kuchni

poniedziałek 16 października 2023
  • Dzieci przygotują zaskakujące i straszne przekąski (fot. mat. organizatora)
    Dzieci przygotują zaskakujące i straszne przekąski (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • wtorek 31 października 2023
Gdzie: Katowice
Jesteście gotowi na halloweenową przygodę pełną dyniowych potworów, latających wiedźm i mnóstwa zabawy? Podczas kulinarnych warsztatów w Kids' Kitchen będzie strasznie, smacznie i wesoło. Ruszyły już zapisy!

Halloween to dzień, kiedy duchy chcą nieco pomaszkecić. W Kids' Kitchen dzieci przygotują różne smakołyki. Powstaną przekąski, które rozbawia i zaskoczą podniebienia małych kucharzy. Będzie strasznie, smacznie i wesoło. Mile widziane przebrania.

Kulinarna przygoda z duchami

Halloweenowe warsztaty kulinarne są skierowane do dwóch grup wiekowych: 6-8 lat i 9-12 lat. Pod od okiem doświadczonych instruktorów oraz w towarzystwie kolegów dzieciaki przygotują smaczne i upiorne potrawy z dyniowymi potworkami czy też latającymi wiedźmami.

Zajęcia odbędą się 31 października: „Halloweenowe szaleństwo od kuchni dla młodszych” w godz. 15-17.30, a „Halloweenowe potwory w kuchni dla starszych” w godz. 18-20.30. Cena warsztatów to 110 zł. Liczna miejsc ograniczona, dlatego nie czekajcie z zapisami. Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB. W przypadku pytań można dzwonić pod numer tel.: 502 308 740 lub napisać maila na adres: kontakt@kidskitchen.pl.

Kids' Kitchen mieści się w Katowicach przy ul. Żwirki i Wigury 19.

Kategoria: Wydarzenia